10:17 - 22 Apr 2018 (Sun)
April 21
FT
West Bromwich Albion
Liverpool
FT
Watford
Crystal Palace
April 21
FT
Manchester United
Tottenham Hotspur
April 21
FT
Birmingham City
Sheffield United
FT
Bolton Wanderers
Wolverhampton Wanderers
FT
Brentford
Queens Park Rangers
FT
Bristol City
Hull City
FT
Derby County
Middlesbrough
FT
Ipswich Town
Aston Villa
FT
Leeds United
Barnsley
FT
Preston North End
Norwich City
FT
Sheffield Wednesday
Reading
FT
Sunderland
Burton Albion
FT
Cardiff City
Nottingham Forest
April 21
FT
AFC Wimbledon
Oldham Athletic
FT
Doncaster Rovers
Oxford United
FT
Fleetwood Town
Wigan Athletic
FT
Gillingham
Blackpool
FT
Northampton Town
Plymouth Argyle
FT
Portsmouth
Charlton Athletic
FT
Rochdale
Bradford City
FT
Rotherham United
Bristol Rovers
FT
Scunthorpe United
Walsall
FT
Shrewsbury Town
Bury
FT
Southend United
Milton Keynes Dons
April 21
FT
Barnet
Newport County
FT
Cambridge United
Cheltenham Town
FT
Carlisle United
Luton Town
FT
Crewe Alexandra
Morecambe
FT
Exeter City
Crawley Town
FT
Forest Green Rovers
Chesterfield
FT
Lincoln City
Colchester United
FT
Mansfield Town
Port Vale
FT
Notts County
Yeovil Town
FT
Swindon Town
Grimsby Town
FT
Wycombe Wanderers
Accrington Stanley
FT
Eastleigh
Macclesfield Town
FT
AFC Fylde
Solihull Moors
FT
Aldershot Town
Barrow
FT
Bromley
Boreham Wood
FT
Chester FC
Maidstone
FT
Dagenham & Redbridge
Maidenhead United
FT
Dover
Gateshead FC
FT
Ebbsfleet United
Sutton United
FT
FC Halifax Town
Tranmere Rovers
FT
Guiseley
Woking
FT
Hartlepool United
Torquay United
FT
Leyton Orient
Wrexham
FT
Alfreton Town
FC United of Manchester
FT
Blyth Spartans
Stockport
FT
Bradford PA
Harrogate
FT
Curzon
Spennymoor Town FC
FT
Darlington
0 - 0
Nuneaton Town
FT
North Ferriby United
Kidderminster Harriers
FT
Salford City
Boston United
FT
Southport
Brackley Town
FT
Tamworth
Chorley
FT
Telford
Gainsborough
FT
York City
Leamington
FT
Chelmsford
Havant and Waterlooville
FT
Concord Rangers
Poole Town FC
FT
Dartford
Bath City
FT
Gloucester City
East Thurrock United
FT
Hemel Hempstead
Eastbourne Borough
FT
Hungerford Town
Whitehawk
FT
Oxford City
Bognor Regis Town
FT
St.Albans
Hampton & Richmond
FT
Truro City
Braintree Town
FT
Wealdstone
Chippenham Town
FT
Welling United
Weston Super Mare
April 21
FT
SPAL 2013
Roma
FT
Sassuolo
Fiorentina
FT
AC Milan
Benevento
April 21
FT
Brescia
Cesena
FT
Cremonese
Ascoli Picchio FC 1898
FT
Entella
Pro Vercelli
FT
Foggia
Bari
FT
Novara
Venezia
FT
Palermo
Avellino
FT
Parma Calcio 1913
Carpi
FT
Salernitana
Cittadella
FT
Arzachena
Livorno
FT
Lucchese
Olbia
FT
Robur Siena
Cuneo
FT
US Gavorrano
Alessandria
FT
Carrarese
Pistoiese
FT
Monza
Giana Erminio
FT
Piacenza
Pro Piacenza
FT
Prato
0 - 0
Arezzo
April 21
FT
Eibar
Getafe
FT
Celta Vigo
Valencia
April 21
FT
Gimnastic
Numancia
FT
Real Zaragoza
Almeria
FT
Albacete
Reus
FT
Tenerife
Huesca
FT
RC Deportivo Fabril
Celta Vigo B
FT
Real Sociedad B
Mirandes
FT
SD Amorebieta
Barakaldo
FT
SD Leioa
Arenas Getxo
FT
Alcoyano
Pena Dep. Santa Eulalia
FT
Betis Deportivo Balompie
Cartagena
FT
Lorca Deportiva
Futbol Club Jumilla
FT
CD El Ejido 2012
Marbella FC
FT
Ecija
Granada B
FT
UCAM Murcia
Merida
April 21
FT
Sevilla
Barcelona
April 21
FT
Eintracht Frankfurt
Hertha Berlin
FT
Hamburger SV
Freiburg
FT
Hannover 96
Bayern Munich
FT
RasenBallsport Leipzig
Hoffenheim
FT
VfB Stuttgart
Werder Bremen
FT
Borussia Dortmund
Bayer Leverkusen
April 21
FT
Jahn Regensburg
St. Pauli
FT
Sandhausen
Darmstadt
FT
Union Berlin
FC Heidenheim
April 21
FT
RW Erfurt
Sonnenhof Grossaspach
FT
Werder Bremen II
Carl Zeiss Jena
FT
Wuerzburger Kickers
Chemnitzer FC
FT
Hansa Rostock
Wehen
FT
Magdeburg
Fortuna Koeln
FT
Paderborn
Unterhaching
FT
Burghausen
FC Memmingen
FT
FV Illertissen
FC Pipinsried
FT
Ingolstadt II
FC Schweinfurt
FT
Nuernberg II
Greuther Fuerth II
FT
SV Schalding-Heining
Bayern Munich II
FT
SV Seligenporten
0 - 0
VfB Eichstaett
FT
1860 Muenchen
Augsburg II
FT
SC Weiche Flensburg
SSV Jeddeloh
FT
Eintracht Braunschweig II
SV Drochtersen/Assel
FT
FC Hansa Lueneburg
St.Pauli II
FT
BSV Rehden
Eutin 08
FT
VfB Auerbach
FSV Union Fuerstenwalde
FT
Eintracht Stadtallendorf
Hoffenheim II
FT
FSV Frankfurt
Elversberg
FT
Koblenz
TSV Steinbach
FT
Mainz 05 II
SV Roechling
FT
Stuttgarter Kickers
Freiburg II
FT
Waldhof Mannheim
TSV Schott Mainz
FT
FC Koeln II
TuS Erndtebrueck
FT
FC Wegberg-Beeck
Viktoria Koeln 1904
FT
SC Wiedenbrueck
Borussia Moenchengladbach II
FT
Wattenscheid
SV Roedinghausen
FT
Westfalia Rhynern
SC Verl
FT
RW Essen
Alemannia Aachen
FT
Wuppertal
Borussia Dortmund II
April 21
FT
Marseille
Lille
FT
Amiens
Strasbourg
FT
Guingamp
Monaco
FT
Metz
Caen
FT
Toulouse
Angers
April 21
FT
Nancy
Auxerre
April 21
FT
AS Beziers
Laval
FT
Genk
Anderlecht
FT
Oud-Heverlee
Royal Excel Mouscron
FT
Waasland-Beveren
Lierse
FT
St.Truiden
Eupen
April 21
FT
Pacos de Ferreira
Belenenses
FT
Feirense
Vitoria de Guimaraes
FT
Estoril
Benfica
April 21
FT
Academica
Real SC
FT
Uniao da Madeira
Sporting Covilha
April 21
FT
Hibernian
Celtic
FT
Dundee FC
St.Johnstone
FT
Kilmarnock
Aberdeen
FT
Partick Thistle
Hamilton Academical
FT
Ross County
Motherwell
April 21
FT
Dumbarton
Falkirk
FT
Inverness CT
Dunfermline Athletic
FT
Livingston
Brechin City
FT
Queen of South
Dundee United
FT
St. Mirren
Greenock Morton
April 21
FT
Albion Rovers
East Fife
FT
Arbroath
Airdrieonians
FT
Forfar Athletic
Queen's Park
FT
Stranraer
Raith Rovers
April 21
FT
Annan Athletic
Stirling Albion
FT
Berwick Rangers
Cowdenbeath
FT
Edinburgh City
Clyde
FT
Elgin City
Peterhead
FT
Stenhousemuir
Montrose
FT
FC Koebenhavn
AC Horsens
FT
Kolding IF
Kjellerup
FT
Middelfart G og BK
Naestved
FT
Frem
FC Sydvest 05
FT
Skovshoved
Jammerbugt FC
FT
B 93
HIK
FT
Aarhus Fremad
Broenshoej
FT
IF Lyseng
0 - 0
Greve
FT
Naesby
Odder IGF
FT
Hilleroed
Dalum
April 21
FT
Brann
Stabaek
April 21
FT
Oestersunds FK
Oerebro
April 21
FT
Oergryte FF
Halmstads BK
FT
Degerfors
Landskrona BoIS
April 21
FT
FC Inter
TPS
FT
FC Lahti
Ilves
FT
HJK
KuPS
FT
SJK
Honka
April 21
FT
Wolfsberger AC
Sturm Graz
FT
LASK
Austria Wien
FT
Mattersburg
SKN St. Poelten
FT
Grasshopper
Lugano
FT
St. Gallen
Thun
April 21
FT
Kissamikos FC
OFI Crete
April 21
FT
Genclerbirligi
Osmanlispor FK
FT
Karabukspor
Bursaspor
FT
Trabzonspor
Sivasspor
FT
Alanyaspor
Galatasaray
April 21
FT
Elazigspor
Adanaspor
FT
Boluspor
Istanbulspor
FT
Gaziantepspor
Eskisehirspor
FT
Sligo Rovers
St. Patrick's Athletic
April 21
FT
Longford Town
UCD
FT
Cobh Ramblers
Drogheda United
April 21
FT
Avondale United
Pike Rovers
FT
Leeds
3 - 1
St Michael's
AET
Maynooth University Town *
Everton
AET
Inchicore Athletic *
Crumlin United
April 21
FT
Cardiff Met University
Bala Town
FT
Llandudno FC
Barry Town
FT
Newtown
Prestatyn Town FC
FT
Crusaders
Cliftonville
FT
Glenavon
0 - 0
Ballymena United
FT
Linfield
Coleraine
FT
Ards
Ballinamallard United
FT
Dungannon Swifts
Warrenpoint Town
FT
Glentoran
Carrick Rangers
FT
Omonia Nicosia
AEL Limassol
FT
Nea Salamis
Doxa Katokopia
FT
Ermis Aradippou
Pafos FC
April 21
FT
Skallagrimur
0 - 9
Reynir
FT
Einherji
1 - 0
Leiknir Faskrudsfjordur
FT
Fram Reykjavik
10 - 0
GG
FT
Magni
5 - 0
KF
FT
Sigma Olomouc
Banik Ostrava
FT
Bohemians 1905
Vysocina Jihlava
FT
Slovacko
Dukla Praha
FT
Mlada Boleslav
Zlin
FT
FC Zbrojovka Brno
Viktoria Plzen
FT
Olympia Prague
Frydek-Mistek
FT
FK MAS Taborsko
Znojmo
FT
Pribram
Hradec Kralove
April 22
live 1'
Zizkov
0 - 0
Pardubice
FT
Ruzomberok
Spartak Trnava
FT
FK Senica
Zeleziarne Podbrezova
FT
Zlate Moravce
Zemplin Michalovce
April 21
FT
Rubin Kazan
FC Rostov
FT
Anzhi Makhachkala
Ural
April 22
live 15'
SKA-Khabarovsk
Dinamo Moscow
April 21
FT
Sibir Novosibirsk
Tyumen
FT
FC Orenburg
Dinamo St Petersburg
FT
FC Yenisey Krasnoyarsk
Tom Tomsk
FT
Spartak Moscow II
FC Volgar
FT
Fakel
Olimpiec Nizhny
FT
FC Rotor Volgograd
Luch Energiya Vladivostok
FT
Zenit St. Petersburg II
Krylya Sovetov Samara
FT
Baltika
Khimki
FT
Kolomna
Torpedo Vladimir
FT
Pskov 747
Znamya
FT
Dinamo St Petersburg II
Spartak Kostroma
FT
Tekstilshchik
Lokomotiv-Kazanka Moscow
FT
FC Rotor Volgograd II
Saturn Ramenskoye
FT
Kaluga
Zorky Krasnogorsk
FT
Sokol Saratov
Metalurg Lypetsk
AAW
Zenit Penza
0 - 3
Torpedo Moscow
FT
Khimik Novomoskovsk
Dinamo Briansk
FT
FC Ryazan
Ararat Moscow
FT
Ural II
NoSta
AAW
Dinamo Kirov
3 - 0
Anzhi-Junior Zelenodolsk
FT
FC Chelyabinsk
Volga Ulyanovsk
FT
Syzran-2003
Krylya Sovetov Samara II
FT
Mordovya
0 - 0
Zenit Izhevsk
FT
Spartak Nalchik
0 - 0
Mashuk-KMV
FT
Dinamo Stavropol
Kuban Krasnodar II
FT
Angusht Nazran
Anzhi Makhachkala II
FT
Biolog Novokubansk
Armavir FC
FT
FC Krasnodar II
Chernomorets Novorossiysk
FT
SKA Rostov
Druzhba
FT
Chayka
Akademia Rostov
FT
Spartak Vladikavkaz
Afips Afipsky
FT
Shakhtar Donetsk
Vorskla
FT
Chornomorets Odesa
FC Olexandria
FT
Stal Kamianske
Zirka
FT
Gornik Zabrze
Wisla Plock
FT
Korona Kielce
Jagiellonia Bialystok
FT
Piast Gliwice
Pogon Szczecin
April 21
FT
Stomil Olsztyn
Puszcza Niepolomice
FT
Olimpia Grudziadz
Chojniczanka Chojnice
FT
Chrobry Glogow
GKS Katowice
FT
Bytovia Bytow
Rakow Czestochowa
FT
Podbeskidzie Bielsko-Biala
0 - 0
Miedz Legnica
April 21
FT
Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo
FT
Olimpia Elblag
Lodzki KS
FT
ROW Rybnik 1964
GKS Belchatow
FT
Warta Poznan
Znicz Pruszkow
FT
KS Legionovia Legionowo
Gwardia Koszalin
FT
Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola
FT
Wisla Pulawy
GKS Jastrzebie
April 21
FT
Rijeka
Osijek
FT
Radnicki Nis
FK Crvena Zvezda
FT
Javor
FK Zemun
FT
Rad Beograd
FK Radnik Surdulica
April 21
FT
Aluminij
Maribor
FT
Gorica
NK Krsko
April 21
FT
Budapest Honved
Ujpest
FT
Diosgyori VTK
Puskas FC Academy
FT
Ferencvaros
Paksi SE
FT
Haladas
Balmazujvaros
FT
Vasas Budapest
Mezokovesd SE
FT
Videoton FC
Debrecen
FT
FC Viitorul Constanta
FC FCSB
FT
Concordia Chiajna
FC Voluntari
FT
Levski Sofia
Vereya
FT
Botev Plovdiv
Ludogorets Razgrad
FT
Beroe
PFC CSKA-Sofia
April 21
FT
FC Luch Minsk
FK Slutsk
FT
Dinamo Minsk
Gomel
FT
Torpedo Zhodino
FC Minsk
April 21
FT
FK Jelgava
Riga FC
April 21
FT
FC Kuressaare
Nomme JK Kalju
FT
Tulevik Viljandi
Flora Tallinn
FT
Trans Narva
Talinna Kalev
FT
Radnik Bijeljina
Zrinjski Mostar
FT
FK Krupa
Zeljeznicar
FT
Celik Zenica
Borac Banja Luka
FT
Vitez
FK Mladost Doboj Kakanj
FT
Drina Zvornik
1 - 1
FK Podrinje
FT
FK Zvijezda 09
3 - 0
Slavija Sarajevo
FT
Rudar Prijedor
2 - 0
Tekstilac Derventa
FT
FK Napredak Donji Sepak
1 - 0
Kozara
FT
Sloga Doboj
1 - 1
Sloboda Mrkonjic Grad
FT
Sutjeska
1 - 0
Zeljeznicar Banja Luka
FT
FK Iskra
Sutjeska
FT
Grbalj Radanovici
Decic Tuzi
FT
Petrovac
Rudar Pljevlja
FT
Zeta
Kom
FT
Mladost Podgorica
Buducnost Podgorica
FT
Maccabi Tel Aviv
Bnei Yehuda Tel Aviv
FT
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Bnei Sakhnin
FT
Maccabi Petach Tikva
Maccabi Haifa
FT
Hapoel Ashkelon
Hapoel Ironi Akko
FT
San Martin San Juan
Lanus
FT
Temperley
Velez Sarsfield
FT
Talleres
Gimnasia LP
FT
Banfield
Godoy Cruz
FT
San Lorenzo
Chacarita Juniors
FT
San Martin de Tucuman
Guillermo Brown
FT
Nueva Chicago
Brown de Adrogue
FT
CA Defensores de Belgrano
Barracas Central
April 21
FT
Bahia
Santos FC
FT
Flamengo
America MG
April 21
FT
Avai FC
Brasil de Pelotas
FT
CRB
Vila Nova
FT
Goias
Figueirense
FT
Guarani
Sampaio Correa
FT
Criciuma
Ponte Preta
FT
Guabira
Bolivar
FT
The Strongest
Sport Boys Warnes
April 22
FT
Oriente Petrolero
Real Potosi
FT
Deportes Iquique
Palestino
FT
Colo Colo
Deportes Temuco
FT
Universidad de Concepcion
Everton CD
FT
Patriotas
La Equidad
FT
Tolima
Millonarios
FT
Bucaramanga
Independiente Medellin
April 22
FT
Atletico Nacional
Once Caldas
FT
Guayaquil City
Universidad Catolica
FT
El Nacional
Independiente del Valle
FT
Cerro Porteno
3 de Febrero
FT
Guarani
Libertad
FT
Sporting Cristal
Universidad San Martin
FT
FBC Melgar
Union Comercio
April 22
FT
Academia Cantolao
Sport Boys
FT
Danubio
Rampla Juniors
AAW
El Tanque Sisley
0 - 0
Defensor Sporting
FT
Liverpool FC
Racing
FT
Montevideo Wanderers
River Plate
FT
Cerro
Club Atletico Torque
FT
Aragua FC
Deportivo Lara
FT
Caracas
Deportivo La Guaira
FT
Deportivo Anzoategui
Estudiantes de Caracas
FT
Cruz Azul
Monarcas Morelia
FT
Queretaro FC
Pachuca
April 22
FT
Monterrey
Lobos de la BUAP
FT
Leon
Tijuana
FT
Necaxa
Tigres
FT
Montreal Impact
Los Angeles FC
FT
Houston Dynamo
Toronto FC
FT
New York Red Bulls
Chicago Fire
FT
Columbus Crew
New England Rev.
FT
Orlando City
San Jose Earthquakes
April 22
FT
FC Dallas
Philadelphia Union
FT
Real Salt Lake
Colorado Rapids
FT
LA Galaxy
Atlanta United
FT
Ottawa Fury
North Carolina FC
FT
Atlanta United II
Louisville City FC
FT
FC Cincinnati
Pittsburgh Riverhounds
FT
Penn FC
Charleston Battery
FT
Tampa Bay Rowdies
Real Monarchs SLC
April 22
FT
Colorado Springs Switchbacks FC
Seattle Sounders FC II
FT
OKC Energy FC
Saint Louis FC
FT
Phoenix Rising FC
Swope Park Rangers
FT
Portland Timbers II
Reno 1868 FC
FT
North Carolina Courage
Utah Royals
April 22
FT
Chicago Red Stars
Sky Blue FC
FT
CSD Comunicaciones
Deportivo Malacateco
April 22
FT
Coban Imperial
Siquinala
FT
Real Espana
Honduras Progreso
April 21
FT
Sanfrecce Hiroshima
Sagan Tosu
FT
Vegalta Sendai
Jubilo Iwata
FT
Kawasaki Frontale
Kashima Antlers
FT
Urawa Red Diamonds
Consadole Sapporo
FT
Vissel Kobe
Nagoya Grampus Eight
FT
Yokohama F.Marinos
Shonan Bellmare
FT
Gamba Osaka
Cerezo Osaka
April 22
live 57'
V-Varen Nagasaki
Kashiwa Reysol
April 21
FT
Kyoto Sanga FC
Roasso Kumamoto
FT
Tokyo Verdy
Mito Hollyhock
FT
Ehime FC
Ventforet Kofu
FT
Fagiano Okayama FC
FC Gifu
April 22
FT
Albirex Niigata
Omiya Ardija
FT
Avispa Fukuoka
JEF United Chiba
FT
Matsumoto Yamaga
Montedio Yamagata
FT
Tokushima Vortis
Kamatamare Sanuki
FT
Yokohama FC
Tochigi SC
FT
Zweigen Kanazawa
Oita Trinita
FT
Machida Zelvia
Renofa Yamaguchi
FT
Warriors FC
Tampines Rovers FC
April 21
FT
Hebei CFFC
Beijing Renhe
FT
Guangzhou R&F F.C.
Shandong Luneng
FT
Guizhou Hengfeng
Changchun Yatai
April 22
live 45'
Dalian Yifang
Tianjin Quanjian
FT
FC Seoul
Daegu FC
FT
Jeonnam Dragons
Gangwon FC
FT
Pohang Steelers
Sangju Sangmu
April 22
FT
Jeju United
Jeonbuk FC
live 60'
Gyeongnam FC
Ulsan Hyundai
live 59'
Incheon United
Suwon Bluewings
FT
Busan I'Park
FC Anyang
FT
Daejeon Citizen
Seongnam FC
FT
Gwangju FC
Suwon City
April 22
FT
Ansan Greeners
Bucheon FC 1995
live 15'
Seoul E-Land FC
Asan Mugunghwa
FT
Siam Navy FC
Air Force Central FC
FT
Ubon UMT FC
Chainat FC
FT
Chonburi
Muang Thong United
FT
Port FC
Prachuap FC
April 21
FT
Hoang Anh Gia Lai
Da Nang
FT
Than Quang Ninh
Nam Dinh
FT
Keshla
Zira
April 21
FT
Sioni Bolnisi
Dinamo Tbilisi
FT
Dila Gori
FC Rustavi
FT
Persipura Jayapura
Mitra Kukar
FT
Madura United
Arema
FT
PSM Makassar
PS TIRA
FT
Persib Bandung
Pusamania Borneo
April 22
08:30
Bali United Pusam
? - ?
Barito Putera
FT
Al-Nasr SC
Al-Ain
FT
Al-Wahda
Ajman
FT
Al-Jazira
Sharjah Cultural Club
live 10'
Melbourne Victory
Adelaide United
FT
Team Wellington
0 - 0
Auckland City FC
FT
Lautoka
1 - 1
Marist
April 21
FT
Smouha SC
El Dakhleya
FT
Tanta
Al Masry
FT
Wadi Degla FC
El Entag El Harby
FT
Al Nasr
ENPPI
April 21
FT
Chemelil Sugar
1 - 1
Sofapaka
FT
Kariobangi Sharks
1 - 2
Kakamega Homeboyz
FT
Bandari
1 - 0
AFC Leopards
FT
Zoo FC
3 - 1
Tusker FC
FT
Wazito FC
1 - 0
Mathare United
April 21
FT
Chabab Atlas Khenifra
Olympic Club de Safi
FT
Wydad Casablanca
KACM
April 21
FT
Kaizer Chiefs
Free State Stars