10:54 - 17 Sep 2019 (Tue)
FT
Georgia
Denmark
FT
Switzerland
Gibraltar
FT
Romania
Malta
FT
Spain
Faroe Islands
FT
Sweden
Norway
FT
Armenia
Bosnia and Herzegovina
FT
Finland
Italy
FT
Greece
Liechtenstein
FT
Lesotho
Ethiopia
AET
Tanzania *
Burundi
FT
Equatorial Guinea
South Sudan
FT
Sierra Leone
Liberia
September 8
Canc.
Bolton Wanderers
Bury
FT
Chelsea Ladies
Tottenham Hotspur
FT
Birmingham City
Everton
FT
Liverpool
Reading FC
FT
Arsenal
West Ham United
September 8
FT
SD Huesca
Sporting Gijon
FT
Girona
Rayo Vallecano
FT
CD Mirandes
Real Oviedo
FT
Elche
Lugo
FT
Alcorcon
Real Zaragoza
September 8
FT
Internacional de Madrid CF
Melilla
FT
Las Rozas CF
Celta Vigo B
FT
Pena Dep. Santa Eulalia
Real Madrid Castilla
FT
Rayo Majadahonda
Atletico Baleares
FT
San Sebastian de los Reyes
Ibiza-Eivissa
FT
Las Palmas B
Real Oviedo B
FT
Coruxo F.C.
Racing de Ferrol
FT
Pontevedra
Sporting Gijon B
September 8
FT
Alaves B
Unionistas de Salamanca
FT
Barakaldo
Izarra
FT
CD Calahorra
Logrones
FT
Real Valladolid B
SD Leioa
FT
Tudelano
0 - 0
SD Amorebieta
FT
Leonesa
Athletic Bilbao B
FT
Salamanca CF UDS
Real Union
Canc.
Gimnastic
? - ?
Reus
FT
Espanyol B
UD Cornella
FT
Badalona
Ebro
FT
Gimnastic
FC Andorra
FT
La Nucia
Castellon
FT
Sabadell
0 - 0
Valencia B
September 8
FT
Cadiz B
CD Badajoz
FT
Algeciras
Yeclano
FT
Merida
Linense
FT
San Fernando CD
Villarrubia CF
FT
CF Talavera de la Reina
Granada B
FT
Cartagena
Sevilla Atletico
FT
Deportivo La Coruna
Espanyol
FT
Levante
Athletic Bilbao
FT
Logrono
Rayo Vallecano
FT
Madrid Femenino
Real Betis Femenino
FT
Valencia
Real Sociedad
September 8
FT
AS Giana Erminio
US Pianese
FT
Aurora Pro Patria 1919
US Pergolettese 1932
FT
US Citta DI Pontedera
Olbia
FT
Como
Monza
FT
Pro Vercelli
AlbinoLeffe
FT
Robur Siena
Carrarese
FT
Alessandria
Renate
FT
Pistoiese
ASDC Gozzano
September 8
FT
FC Arzignano Valchiampo
Gubbio
FT
Fermana FC
FeralpiSalo
FT
Virtus Verona
Cesena FC
FT
Alma Juventus Fano
Ravenna FC 1913
FT
Reggio Audace FC
Imolese Calcio
FT
Rimini
Sudtirol
FT
Ssd Vis Pesaro 1898
SS Sambenedettese Calcio
FT
Triestina
Piacenza
September 8
FT
Cavese
Vibonese
FT
Rieti
Bari
FT
Reggina
AS Bisceglie
FT
Rende
Ternana
FT
Monopoli
Catanzaro
FT
Sicula Leonzio
Paganese
FT
Virtus Francavilla Calcio
Casertana FC
FT
AS Viterbese Castrense
AZ Picerno ASD
FT
Potenza
Catania
September 8
FT
Altonaer FC 93
St.Pauli II
FT
Eintracht Norderstedt
BSV SW Rehden
FT
TSV Havelse
Hamburger SV II
FT
FC Hansa Lueneburg
Heider SV
September 8
AET
1. FC Nuremberg *
0 - 0
TUS Worrstadt
AET
Arminia Bielefeld *
MSV 02 Duisburg
FT
Borussia Monchengladbach
Bayer 04 Leverkusen
FT
FC Ingolstadt 04
SC Sand
FT
FSV Hessen Wetzlar
TSG 1899 Hoffenheim
FT
Fc Forstern
SC Freiburg
AET
Hamburger SV
FSV Gutersloh 2009 *
FT
RB Leipzig
1. Ffc Frankfurt
FT
SV Meppen
Sgs Essen-Schonebeck 19/68
FT
Walddorfer SV
Werder Bremen
September 8
FT
Dijon Foot
Bordeaux
September 8
FT
Helmond Sport
FC Eindhoven
FT
Roda JC Kerkrade
TOP Oss
FT
Almere City FC
FC Volendam
FT
Royal Excelsior Virton
Lokeren
September 8
FT
Rio Ave
Vitoria de Guimaraes
September 8
AET
Sertanense *
ARC Oleiros
FT
FC Alverca
Sacavenense
FT
ACD Penedo Gordo
2 - 0
Praia Milfontes
FT
ACDR Coutada
2 - 0
Fayal SC
FT
AD Porto da Cruz
AR Sao Martinho
FT
Aguias do Moradal
Vitoria de Sernache
AET
Aljustrelense
2 - 1
Vasco da Gama AC
FT
Amarante
2 - 1
Trofense
FT
Arouca
5 - 0
Rebordosa AC
FT
Beira Mar
GD Pampilhosense
FT
CDRC Vila Velha Rodao
0 - 5
Caldas
FT
Canelas 2010
Valadares Gaia
FT
Coimbroes
SC Regua
AET
Condeixa *
Oliv. Hospital
FT
Electrico
0 - 7
Benfica Castelo Branco
FT
SC Espinho
AD Castro Daire
FT
FC Vilarinho
0 - 2
AD Oliveirense
FT
AD Fafe
ADC Rebordelo
FT
GD Prado
1 - 2
CD Carcao
FT
Gondomar
3 - 1
Leca FC
FT
Grupo Recreativo Amigos Paz
2 - 3
AD Portomosense
AP
Juventude Evora
Moncarapachense *
FT
Louletano
1 - 0
Ferreiras
FT
Lusitano FCV
Anca FC
FT
Maria da Fonte
Braganca
AET
Marinhense
Fatima *
AET
Merelinense *
Ponte da Barca
FT
Mirandela
2 - 0
Atletico Arcos
FT
CDC Montalegre
1 - 0
Cerveira
FT
Mortagua
Anadia
FT
Olhanense
FC Armacenenses
FT
Oriental
2 - 0
Ideal
AET
Paredes
Lusitania Lourosa *
FT
Pedras Rubras
Vizela
FT
Pedras Salgadas
3 - 1
Vila Pouca
AP
Pero Pinheiro *
1.Dezembro
FT
RD Agueda
Ferreira de Aves
FT
Real SC Queluz
Estrela Vendas Novas
FT
Sao Roque
0 - 1
Torreense
FT
Sintrense
1 - 0
Coruchense
FT
Uniao FC Almeirim
2 - 3
UD Santarem
FT
Uniao Leiria
Crato
FT
Uniao da Madeira
Vila Real
FT
Vila Cortez
0 - 3
Ginasio Figueirense
AET
Fontinhas FC
Pinhalnovense
FT
Praiense
Fabril Barreiro
FT
Rabo Peixe
1 - 0
Olimpico do Montijo
September 8
FT
Dundee FC
Elgin City
FT
Canada
Cuba
FT
Belize
Grenada
FT
St. Kitts and Nevis
French Guiana
FT
El Salvador
Saint Lucia
FT
Saint Vincent and The Grenadines
Dominica
FT
Suriname
Nicaragua
FT
Saint Martin
U.S. Virgin Islands
FT
Cayman Islands
Barbados
September 8
FT
Kenya
Uganda
FT
Zenit St. Petersburg
PFC Sochi
FT
Ankaragucu
Desna
FT
Dinamo Moscow
RFS
FT
Istanbulspor
Istanbul Basaksehir
Canc.
Sivasspor
? - ?
Adana Demirspor
FT
Sivasspor
1 - 3
Erzurum BB
FT
Bursaspor
Fenerbahce
September 8
FT
Naestved
FC Roskilde
FT
Fredericia
Nykoebing FC
FT
Kolding IF
0 - 0
BK Fremad Amager
FT
Slagelse BI
B 93 Kopenhagen
FT
Jammerbugt FC
Aarhus Fremad
FT
Ringkobing IF
Vejlby Skovbakken Aarhus
FT
FC Rosengard
Djurgardens IF Dff
September 8
FT
Panthiraikos AO
1 - 0
AEEK SYNKA
September 8
FT
Thor Akureyri
Fjoelnir
FT
Vikingur Olafsvik
Magni
FT
Grotta
Afturelding
September 8
FT
Tekstilshchik Ivanovo
FC Baltika Kaliningrad
FT
Torpedo Moscow
FC Khimki
FT
Anzhi Makhachkala
Urozhay
FT
Biolog Novokubansk
Druzhba
FT
Krasnodar 3
FC Volgar
FT
SKA Rostov
Spartak Vladikavkaz
FT
Spartak Nalchik
Dinamo Stavropol
FT
Chernomorets Novorossiysk
Mashuk-KMV
September 8
FT
Zaglebie Sosnowiec
GKS Belchatow
September 8
FT
Olimpia Elblag
Znicz Pruszkow
September 8
FT
FK Suduva
FK Panevezys
September 8
FT
Hapoel Afula
Maccabi Ahi Nazareth
FT
Hapoel Ashkelon
Hapoel Petah Tikva
FT
Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Ramat Gan
FT
Hapoel Nir Ramat HaSharon
Hapoel Bnei Lod
FT
SC Kfar Kasem
Hapoel Rishon LeZion
FT
Agropecuario
0 - 0
San Martin San Juan
FT
Club Atletico Platense
Guillermo Brown
FT
Ferro Carril Oeste
0 - 0
Club Atletico Mitre
FT
Independiente Rivadavia
Nueva Chicago
FT
Instituto
Chacarita Juniors
September 8
FT
San Martin de Tucuman
Deportivo Riestra
FT
San Telmo
CA Fenix
FT
CA San Miguel
Argentino de Quilmes
FT
Deportivo Armenio
Almirante Brown
FT
Flandria
CD UAI Urquiza
FT
Los Andes
CA Talleres Remedios de Escalada
FT
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
Sportivo Las Parejas
FT
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
San Martin de Formosa
FT
Central Norte
0 - 0
Sarmiento de Resistencia
FT
Crucero del Norte
Douglas Haig
FT
Union de Sunchales
Defensores de Pronunciamiento
FT
Sportivo Belgrano
Atletico Guemes
FT
Circulo Deportivo
Huracan Las Heras
FT
CASD Camioneros
0 - 0
Olimpo
FT
Club Cipolletti
Club Sportivo Penarol
FT
Juventud Unida Universitario
Sansinena BB
Postp.
Villa Mitre
? - ?
Deportivo Madryn
FT
Deportivo Maipu
Sportivo Estudiantes
FT
Desamparados
Sol de Mayo
September 8
FT
Villa Mitre
Central Cordoba de Santiago
September 8
FT
Goias
Palmeiras
FT
Cruzeiro
Gremio
FT
Botafogo FR RJ
Atletico Mineiro MG
FT
Santos FC SP
CA Paranaense PR
FT
CSA AL
Chapecoense AF
September 8
FT
Coritiba
Atletico GO
FT
Aurora
Guabira
September 8
FT
Union La Calera
Universidad Catolica
FT
Audax Italiano La Florida
Union Espanola
FT
Atletico Junior
Union Magdalena
September 8
FT
Santa Fe
Millonarios
FT
Deportivo Pasto
CD Once Caldas
FT
Alianza Petrolera
CD Jaguares
FT
Independiente Medellin
Atlético Nacional
FT
Tolima
Atletico Huila
FT
FBC Melgar
Pirata FC
September 8
FT
Sport Boys Association
Deportivo Municipal
FT
Sporting Cristal
Academia Cantolao
FT
Union Comercio
Universidad Cesar Vallejo
FT
Alianza Universidad De Huanuco
Universitario de Deportes
FT
Alianza Lima
Ayacucho FC
AET
Liverpool FC *
River Plate
FT
Deportivo La Guaira
Lala FC
FT
Llaneros de Guanare
Portuguesa FC
FT
Zulia
Estudiantes Merida
FT
Deportivo Lara
Carabobo FC
FT
Deportivo Tachira
Atletico Venezuela
September 8
FT
Alebrijes de Oaxaca FC
Deportivo Toluca FC
September 7
FT
FC Cincinnati
Toronto FC
FT
Orlando City
Los Angeles FC
September 8
FT
Colorado Rapids
Seattle Sounders FC
FT
Portland Timbers
Sporting Kansas City
September 7
FT
Charlotte Independence
Tampa Bay Rowdies
FT
North Carolina FC
Bethlehem Steel FC
FT
Pittsburgh Riverhounds
0 - 0
Louisville City FC
FT
Atlanta United 2
Ottawa Fury FC
September 8
FT
Colorado Springs Switchbacks FC
Austin Bold Fc
FT
Memphis 901 Fc
Swope Park Rangers
FT
Rio Grande Valley FC
0 - 1
Tulsa Roughnecks FC
FT
Saint Louis FC
1 - 0
Nashville SC
FT
LA Galaxy II
Real Monarchs SLC
FT
Reno 1868 FC
Fresno Fc
FT
Las Vegas Lights
0 - 3
El Paso Locomotive Fc
FT
Phoenix Rising FC
1 - 0
San Antonio FC
FT
Sacramento Republic FC
Tacoma Defiance
FT
Portland Timbers II
Orange County SC
FT
Charleston Battery
Indy Eleven
FT
OKC Energy FC
New Mexico United
September 8
FT
Forward Madison Fc
South Georgia Tormenta FC
FT
Reign FC
Orlando Pride
FT
Chicago Red Stars
Houston Dash
FT
Deportiva San Carlos
Guadalupe FC
FT
Club Sport Herediano
Municipal Perez Zeledon
FT
C.S. Cartagines
Limon
FT
Grecia
Deportivo Saprissa
FT
Adr Jicaral
LD Alajuelense
FT
La U Universitarios
AD Santos De Guapiles
FT
Jocoro FC
El Vencedor
FT
Municipal Limeno
Independiente FC
FT
CD Chalatenango
CD FAS
FT
Forge FC
York 9 FC
September 8
FT
Tokyo Verdy
Renofa Yamaguchi
FT
Mito Hollyhock
Zweigen Kanazawa
FT
Ehime FC
Tokushima Vortis
FT
Fagiano Okayama
Kyoto Sanga FC
September 8
FT
FC Tokyo
Gamba Osaka
FT
Nagoya Grampus Eight
Kawasaki Frontale
FT
Kashima Antlers
Urawa Red Diamonds
FT
Sanfrecce Hiroshima
Consadole Sapporo
September 8
FT
Pyramids FC
El Zamalek
FT
Austria U19
Cyprus U19
FT
Ukraine U19
1 - 3
Romania U19
FT
Israel U19
Montenegro U19
FT
Serbia U19
Hungary U19