05:12 - 17 Feb 2020 (Mon)
February 17
20:00
Chelsea
Manchester United
February 17
19:45
Milan
Torino
February 17
20:00
Chievo
Salernitana
February 17
19:45
Carrarese
? - ?
Renate
February 17
19:45
Reggio Audace FC
? - ?
FC Arzignano Valchiampo
February 17
19:30
VfL Bochum 1848
VfB Stuttgart
February 17
18:00
FC Bayern München II
? - ?
Hallescher FC
February 17
19:15
Hannover 96 II
? - ?
Hamburger SV II
February 17
19:45
Chateauroux
Lens
February 17
19:00
Jong Ajax
? - ?
NAC Breda
February 17
19:45
Penafiel
Chaves
08:00
Zenit St. Petersburg
? - ?
FC Alania Vladikavkaz
Canc.
Dinamo Moscow
? - ?
Rubin Kazan
11:00
FK Akhmat
? - ?
Ventspils
Canc.
Ural
? - ?
Khimki
14:00
Dinamo Moscow
? - ?
PFC Sochi
14:00
Kairat Almaty
? - ?
Zenit St. Petersburg
February 17
18:00
FC Midtjylland
Lyngby
February 17
17:30
OFI Crete
Atromitos
February 17
13:00
AOK Kerkyra
? - ?
Apollon Pontou
13:00
Levadiakos
? - ?
Panachaiki 1891 FC
February 17
17:00
Antalyaspor
Kasimpasa
17:00
Gaziantep FK
Rizespor
February 17
16:00
Adanaspor
Erzurum BB
February 17
17:00
Jablonec
? - ?
Pribram
February 17
18:00
AFC Hermannstadt
Astra Giurgiu
15:00
FC Arda Kardzhali
Slavia Sofia
February 17
16:00
FK Iskra
? - ?
OFK Titograd
February 17
18:15
Beitar Jerusalem FC
? - ?
Hapoel Tel Aviv FC
February 16
FT
Lanus
Newell's Old Boys
FT
River Plate
Banfield
February 17
FT
CA Central Cordoba SE
Boca Juniors
22:00
Estudiantes
Defensa y Justicia
FT
Belgrano
Agropecuario
FT
Sarmiento
Instituto
FT
CA Chaco For Ever
Crucero del Norte
FT
Boca Unidos
Union de Sunchales
FT
Desamparados
Juventud Unida Universitario
February 17
23:00
Ituano FC
? - ?
Ponte Preta
FT
Americano RJ
America RJ
February 17
23:30
Coimbra
? - ?
America MG
FT
Blooming
Bolivar
February 17
22:00
Aurora
? - ?
Royal Pari
February 17
FT
Universidad de Concepcion
Curico Unido
22:30
Union Espanola
Audax Italiano La Florida
FT
Junior FC
CD Once Caldas
February 17
FT
Cucuta
Deportivo Pasto
FT
Barcelona SC
CD Tecnico Universitario
FT
Olimpia
12 de Octubre de Itaugua
February 17
21:30
Club River Plate
Sportivo San Lorenzo
FT
Sport Huancayo
Deportivo Municipal
February 17
20:00
CD UT Cajamarca
? - ?
Cusco FC
FT
Club Atletico Rentistas
Nacional
FT
Cerro Largo FC
Danubio
23:00
Deportivo Lara
? - ?
Academia Puerto Cabello
February 16
FT
Necaxa
Queretaro FC
February 17
FT
Santos
Tigres UANL
FT
AD Santos De Guapiles
LD Alajuelense
FT
Deportivo Malacateco
Sanarate
14:00
AL Shorta SC (IRQ)
Al-Wahda
15:30
AL Ahli Saudi FC
Esteghlal
11:00
FC Pakhtakor Tashkent
Shahr Khodro FC
13:30
Shabab Al-Ahli Dubai FC
AL Hilal (KSA)
February 17
13:30
Indian Arrows
? - ?
East Bengal Club
February 17
14:00
AS Ain Mlila
? - ?
USM Alger
15:00
ES Setif
? - ?
CA Bordj Bou Arreridj
16:00
ASO Chlef
? - ?
US Biskra
16:00
CS Constantine
? - ?
MC Oran
16:00
JS Kabylie
? - ?
Paradou AC
16:00
USM Bel Abbes
? - ?
NC Magra
17:45
CR Belouizdad
? - ?
NA Hussein Dey
February 17
15:00
El Geish
? - ?
Misr El-Maqasa