16:58 - 21 May 2018 (Mon)
May 21
19:00
Lugo
? - ?
Huesca
18:30
Holstein Kiel
Wolfsburg
18:00
Linares Deportivo
? - ?
Sevilla
16:00
Broendby IF
AaB
16:00
FC Midtjylland
AC Horsens
16:00
FC Nordsjaelland
FC Koebenhavn
FT
Randers FC
Lyngby
live HT
Silkeborg
FC Helsingoer
FT
Middelfart G og BK
Kjellerup
May 21
16:00
FK Haugesund
Rosenborg
16:00
Kristiansund BK
Stroemsgodset
16:00
Ranheim
Molde
16:00
Sandefjord
? - ?
Sarpsborg 08
16:00
Stabaek
? - ?
Odds Ballklubb
16:00
Start
? - ?
Bodoe/Glimt
16:00
Tromsoe
? - ?
Vaalerenga
18:00
Lillestroem
? - ?
Brann
May 21
16:00
Aasane
? - ?
Kongsvinger
16:00
Hamarkameratene
? - ?
Floroe
16:00
Levanger
? - ?
Jerv
16:00
Nest Sotra
? - ?
Sogndal
16:00
Sandnes
? - ?
Tromsdalen
16:00
Stroemmen
? - ?
Mjoendalen
16:00
Ull/Kisa
? - ?
Notodden
May 21
17:00
Elfsborg
? - ?
IFK Gothenburg
May 21
15:30
AC Kajaani
? - ?
Haka
15:30
AC Oulu
? - ?
FC KTP
15:30
HIFK
? - ?
Klubi 04
15:30
JJK
? - ?
FF Jaro
15:30
KPV
? - ?
EIF
May 21
live 26'
Austria Lustenau
FC Liefering
live 27'
Floridsdorfer AC
BW Linz
live 27'
Kapfenberger SV
Hartberg
live 27'
Wattens
Ried
live 27'
Wiener Neustadt
FC Wacker Innsbruck
live HT
Aarau
FC Vaduz
live HT
Chiasso
Wohlen
live HT
Schaffhausen
Winterthur
live HT
Servette
FC Rapperswil-Jona
live HT
Xamax
Wil
18:45
Derry City
Bray Wanderers
18:45
Dundalk
? - ?
Waterford FC
18:45
Limerick
? - ?
Cork City
May 21
15:00
IBV Vestmannaeyjar
FH Hafnarfjordur
19:15
Fjoelnir
? - ?
KR Reykjavik
FT
Sigma Olomouc U21
Viktoria Plzen U21
13:00 Limited coverage
Trinec U21
? - ?
Ceske Budejovice U21
15:30
KamAZ
? - ?
Lada Togliati
17:45
ACS Poli Timisoara
? - ?
Gaz Metan Medias
live 27'
Pirin Blagoevgrad
Vitosha Bistritsa
17:30
Dunav Ruse
Etar
May 21
15:45
FK Vitebsk
? - ?
Torpedo Zhodino
17:45
Gomel
? - ?
Neman Grodno
May 21
live HT
Ventspils
0 - 0
FK Jelgava
16:00
RFS
? - ?
Riga FC
18:00
Beitar Jerusalem
? - ?
Hapoel Haifa
18:00
Bnei Yehuda Tel Aviv
? - ?
Maccabi Tel Aviv
18:00
Hapoel Beer Sheva
? - ?
Maccabi Netanya
16:00
Beitar Tel Aviv Ramla
? - ?
Hapoel Tel Aviv
16:00
Hapoel Afula
? - ?
Hapoel Katamon Jerusalem
16:00
Hapoel Nazareth Illit
? - ?
Hapoel Hadera Eran
16:00
Hapoel Rishon LeZion
? - ?
Maccabi Ahi Nazareth
May 21
23:00
Internacional
? - ?
Chapecoense AF
19:00
Deportes Temuco
? - ?
San Luis
00:15
Aucas
? - ?
Universidad Catolica
21:30
Deportivo Capiata
? - ?
Sol de America
23:45
Libertad
? - ?
Nacional
19:00
Montreal Impact
? - ?
LA Galaxy
FT
Ansan Greeners
Seongnam FC
FT
Busan I'Park
Suwon City
15:00
FK Qabala
? - ?
Qarabag FK
May 21
22:00
RSB Berkane
? - ?
KACM
15:00
Abia Warriors
? - ?
El Kanemi Warriors
Postp. Limited coverage
Akwa United
? - ?
Go Round