20:25 - 12 Dec 2018 (Wed)
Europa League - Group A
December 13
20:00
AEK Larnaca
? - ?
Bayer Leverkusen
20:00
Ludogorets Razgrad
? - ?
FC Zuerich
Europa League - Group B
December 13
20:00
Celtic
? - ?
Salzburg
20:00
RasenBallsport Leipzig
? - ?
Rosenborg
Europa League - Group C
December 13
20:00
FC Koebenhavn
Bordeaux
20:00
Slavia Prague
? - ?
Zenit St. Petersburg
Europa League - Group D
December 13
20:00
Dinamo Zagreb
? - ?
Anderlecht
20:00
Spartak Trnava
? - ?
Fenerbahce
Europa League - Group E
December 13
20:00
Arsenal
? - ?
Qarabag FK
20:00
Sporting CP
? - ?
Vorskla Poltava
Europa League - Group F
December 13
20:00
F91 Dudelange
? - ?
Real Betis
20:00
Olympiacos
? - ?
Milan
Europa League - Group G
December 13
17:55
Rapid Wien
? - ?
Rangers
17:55
Villarreal
Spartak Moscow
Europa League - Group H
December 13
17:55
Lazio
? - ?
Eintracht Frankfurt
17:55
Marseille
? - ?
Apollon Limassol
Europa League - Group I
December 13
17:55
Besiktas
? - ?
Malmoe FF
17:55
Genk
? - ?
Sarpsborg 08
Europa League - Group J
December 13
17:55
Akhisarspor
? - ?
Standard Liege
17:55
Sevilla
? - ?
FC Krasnodar
Europa League - Group K
December 13
17:55
Dynamo Kyiv
? - ?
Jablonec
17:55
Rennes
? - ?
FC Astana
Europa League - Group L
December 13
17:55
PAOK Thessaloniki FC
? - ?
BATE Borisov
17:55
Vidi FC
? - ?
Chelsea
Europa League - Qualification
August 30
AET
FC Astana *
APOEL Nicosia
FT
FC Ufa
Rangers
FT
AEK Larnaca
Trencin
AET
FC Koebenhavn *
Atalanta
FT
RasenBallsport Leipzig
Zorya Luhansk
FT
Apollon Limassol
Basel
FT
CFR Cluj
F91 Dudelange
FT
Ludogorets Razgrad
Torpedo Kutaisi
FT
Maccabi Tel Aviv
Sarpsborg 08
FT
Molde
Zenit St. Petersburg
FT
Qarabag FK
FC Sheriff
FT
FC Midtjylland
Malmoe FF
FT
Besiktas
Partizan Beograd
FT
KF Shkendija
Rosenborg
FT
Broendby IF
Genk
FT
FC FCSB
Rapid Wien
FT
Spartak Trnava
Olimpija Ljubljana
FT
Bordeaux
Gent
FT
Burnley
Olympiacos
FT
Celtic
Suduva
FT
Sevilla
Sigma Olomouc
July 5
AET
St Joseph's
B36 Torshavn *
FT
Trakai FK
Cefn Druids AFC
FT
FC Prishtina
Europa FC
FT
Gzira United
Sant Julia
FT
Bala Town
Tre Fiori
FT
Klaksvik
Birkirkara
FT
Folgore
UE Engordany