19:08 - 18 Sep 2018 (Tue)
Russia - Premier League
September 14
FT
FC Lokomotiv Moscow
FC Dinamo Moscow
September 15
FT
FC Rubin Kazan
FK Yenisey Krasnoyarsk
FT
FC Ufa
CSKA Moscow
FT
FC Arsenal Tula
Krylya Sovetov Samara
September 16
FT
FC Orenburg
Zenit St. Petersburg
FT
FC Anzhi Makhachkala
FC Krasnodar
FT
FC Spartak Moscow
Republican FC Akhmat Grozny
September 17
FT
Ural
FC Rostov
Russia - 1st Division
September 15
FT
FC Luch
FC Tambov
FT
FC Shinnik Yaroslavl
FC Krasnodar-2
FT
Tom Tomsk
FC Tyumen
FT
FC Spartak-2 Moscow
Torpedo Armavir
FT
FC Khimki
FC Baltika Kaliningrad
FT
FC Avangard Kursk
FC Ska-Khabarovsk
FT
FC Chertanovo Moscow
FC Sibir Novosibirsk
FT
FC Fakel Voronezh
FC Nizhny Novgorod
FT
FC Rotor
FC Zenit-2 St Petersburg
FT
PFC Sochi
Mordovya
September 19
12:00
FC Sibir Novosibirsk
? - ?
FC Zenit-2 St Petersburg
14:00
FC Tyumen
? - ?
PFC Sochi
15:00
FC Krasnodar-2
? - ?
FC Spartak-2 Moscow
15:00
Torpedo Armavir
? - ?
FC Fakel Voronezh
15:30
FC Shinnik Yaroslavl
? - ?
FC Ska-Khabarovsk
15:30
FC Tambov
? - ?
Tom Tomsk
16:00
Mordovya
? - ?
FC Avangard Kursk
16:00
FC Nizhny Novgorod
? - ?
FC Khimki
16:30
FC Chertanovo Moscow
? - ?
FC Luch
17:00
FC Baltika Kaliningrad
? - ?
FC Rotor
September 14
FT
FK Dolgoprudny
4 - 2
Dnepr Smolensk
FT
LUKI-ENERGIYA V.LUKI
0 - 0
FK Kolomna
FT
FC Murom
0 - 0
Leningradets
FT
FC Tekstilshchik Ivanovo
1 - 1
FC Kazanka Moscow
September 15
FT
Veles
0 - 1
FC Torpedo Vladimir
September 16
FT
Fc Chertanovo Moscow Ii
1 - 2
FC Pskov-747
September 15
FT
FK Kaluga
1 - 2
FC Salyut Belgorod
FT
FC Metallurg Lipetsk
0 - 0
FC Torpedo Moscow
FT
FC Sokol Saratov
2 - 0
Fc Khimki-M
FT
FC Dynamo Bryansk
0 - 0
Saturn Ramenskoye
FT
Khimik Novomoskovsk
2 - 0
FC Strogino Moscow
September 16
FT
Rotor Volgograd Ii
1 - 3
FC Zorkij Krasnogorsk
FT
Kvant Obninsk
1 - 1
FK Ryazan
September 16
FT
Ural-D Yekaterinburg
2 - 4
Neftek. Nizhnekamsk
FT
FC Zvezda Perm
2 - 1
Fc Ufa-2
FT
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
2 - 0
Zenit Izhevsk
FT
Syzran-2003
3 - 1
FC Nosta Novotroitsk
September 17
FT
FC Volga Ulyanovsk
1 - 0
FC Lada Togliatti
September 16
FT
FC Dynamo Barnaul
0 - 2
Sakhalin Sakhalinsk
FT
FC Irtysh Omsk
3 - 0
S-2 Novosibirsk
September 19
10:00 Limited coverage
Zenit Irkutsk
? - ?
FC Chita
11:30 Limited coverage
FC Dynamo Barnaul
? - ?
S-2 Novosibirsk
13:00 Limited coverage
FC Irtysh Omsk
? - ?
Sakhalin Sakhalinsk
September 15
FT
Biolog Novokubansk
5 - 1
Krasnodar-3
September 16
FT
Dinamo Stavropol
2 - 2
Legion-Dynamo
FT
FK Angusht Nazran
0 - 1
Urozhay Krasnodar
FT
SKA Rostov
0 - 1
FC Spartak Nalchik
FT
FC Chernomorets Novorossiysk
0 - 1
FC Volgar Astrakhan
FT
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
2 - 1
FC Spartak Vladikavkaz
FT
Druzhba Maikop
2 - 1
Football Academy of Ponedelnik
September 14
FT
Lokomotiv Youth
Dinamo Moscow Youth
FT
Rubin Youth
Fc Yenisey Krasnoyarsk
September 15
FT
UFA Youth
CSKA Youth
FT
Fc Spartak Moscow
FC Akhmat Grozny Youth
FT
Arsenal Youth
Kryliya Sovetov Youth
FT
FC Orenburg Youth
Zenit Youth
September 16
FT
Anzhi Youth
FK Krasnodar
September 17
FT
Ural Youth
Rostov Youth
September 21
09:00
Arsenal Youth
? - ?
Rubin Youth
09:00
Dinamo Moscow Youth
? - ?
Anzhi Youth
Russia - Cup
August 22
FT
FC Luch
FC Ska-Khabarovsk
FT
Sakhalin Sakhalinsk
Zenit Irkutsk
AET
FC Dynamo Barnaul *
Tom Tomsk
FT
FC Chelyabinsk
0 - 1
FC Nizhny Novgorod
AET
FC Tyumen *
FC Sibir Novosibirsk
FT
Znamya Truda
FC Baltika Kaliningrad
AET
FC Volgar Astrakhan *
FC Fakel Voronezh
FT
Neftek. Nizhnekamsk
1 - 0
Mordovya
AET
Syzran-2003 *
FC Rotor
FT
FC Chernomorets Novorossiysk
PFC Sochi
FT
FC Dynamo Bryansk
FC Avangard Kursk
FT
FC Tekstilshchik Ivanovo
FC Khimki
AET
FK Kaluga
FC Tambov *
AET
LUKI-ENERGIYA V.LUKI *
FC Chertanovo Moscow
FT
CHAYKA PESCHANOKOPSKOYE
2 - 0
Torpedo Armavir
FT
FC Torpedo Moscow
FC Shinnik Yaroslavl
Russia - Super Cup
July 27
AET
FC Lokomotiv Moscow
CSKA Moscow *