17:39 - 23 Oct 2018 (Tue)
Russia - Premier League
October 19
FT
FC Anzhi Makhachkala
CSKA Moscow
FT
FC Lokomotiv Moscow
FC Rostov
October 20
FT
FC Orenburg
FK Yenisey Krasnoyarsk
FT
Ural
Krylya Sovetov Samara
FT
FC Ufa
FC Rubin Kazan
October 21
FT
FC Dinamo Moscow
Zenit St. Petersburg
FT
FC Spartak Moscow
FC Arsenal Tula
FT
FC Krasnodar
Republican FC Akhmat Grozny
Russia - 1st Division
October 20
FT
FC Spartak-2 Moscow
FC Chertanovo Moscow
FT
FC Shinnik Yaroslavl
0 - 0
FC Luch
FT
FC Avangard Kursk
0 - 0
Tom Tomsk
FT
FC Fakel Voronezh
0 - 0
FC Tambov
FT
FC Khimki
FC Tyumen
FT
FC Nizhny Novgorod
Torpedo Armavir
FT
FC Rotor
Mordovya
FT
FC Baltika Kaliningrad
FC Krasnodar-2
FT
FC Zenit-2 St Petersburg
FC Ska-Khabarovsk
FT
PFC Sochi
FC Sibir Novosibirsk
October 24
09:00
FC Ska-Khabarovsk
? - ?
FC Baltika Kaliningrad
11:30
FC Spartak-2 Moscow
? - ?
FC Luch
11:30
Tom Tomsk
? - ?
FC Shinnik Yaroslavl
12:00
FC Sibir Novosibirsk
? - ?
Torpedo Armavir
14:00
FC Tyumen
? - ?
FC Rotor
15:00
FC Krasnodar-2
? - ?
FC Nizhny Novgorod
15:00
Mordovya
? - ?
FC Zenit-2 St Petersburg
15:30
FC Tambov
? - ?
FC Khimki
16:00
FC Chertanovo Moscow
? - ?
FC Fakel Voronezh
16:00
PFC Sochi
? - ?
FC Avangard Kursk
October 19
FT
LUKI-ENERGIYA V.LUKI
2 - 1
FC Tekstilshchik Ivanovo
October 20
FT
Znamya Truda
0 - 1
Veles
FT
FC Pskov-747
1 - 2
FC Kazanka Moscow
FT
FK Kolomna
2 - 1
FC Torpedo Vladimir
FT
Leningradets
4 - 1
Dnepr Smolensk
October 21
FT
Fc Chertanovo Moscow Ii
0 - 3
FK Dolgoprudny
October 20
FT
FK Kaluga
2 - 0
FC Metallurg Lipetsk
FT
Kvant Obninsk
0 - 1
FC Dynamo Bryansk
FT
FC Sokol Saratov
4 - 0
Rotor Volgograd Ii
FT
FC Salyut Belgorod
1 - 0
Saturn Ramenskoye
FT
FK Ryazan
2 - 1
FC Zorkij Krasnogorsk
FT
FC Strogino Moscow
0 - 1
FC Torpedo Moscow
October 21
FT
Khimik Novomoskovsk
1 - 0
Fc Khimki-M
October 21
FT
Fc Ufa-2
1 - 1
FC Chelyabinsk
FT
Zenit Izhevsk
1 - 1
FC Volga Ulyanovsk
FT
FC Zvezda Perm
5 - 1
Ural-D Yekaterinburg
FT
Neftek. Nizhnekamsk
4 - 1
FC Lada Togliatti
FT
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
0 - 1
FK Syzran-2003
October 21
FT
Dinamo Stavropol
3 - 1
FC Spartak Nalchik
FT
Legion-Dynamo
2 - 0
Krasnodar-3
FT
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
3 - 4
FC Volgar Astrakhan
FT
SKA Rostov
0 - 0
Biolog Novokubansk
FT
Druzhba Maikop
0 - 1
FC Chernomorets Novorossiysk
FT
FC Spartak Vladikavkaz
0 - 1
Urozhay Krasnodar
FT
CHAYKA PESCHANOKOPSKOYE
5 - 0
FK Angusht Nazran
October 19
FT
Anzhi Makhachkala Youth
CSKA Youth
FT
Lokomotiv Youth
Rostov Youth
FT
UFA Youth
Rubin Youth
FT
FC Orenburg Youth
Fc Yenisey Krasnoyarsk
FT
Fc Spartak Moscow
Arsenal Youth
October 20
FT
Ural Youth
Kryliya Sovetov Youth
FT
Dinamo Moscow Youth
Zenit Youth
FT
FK Krasnodar
FC Akhmat Grozny Youth
October 26
07:00
Ural Youth
? - ?
UFA Youth
Russia - Cup
October 25
16:00
FC Rubin Kazan
? - ?
FC Dinamo Moscow
October 10
FT
Sakhalin Sakhalinsk
5 - 0
S-2 Novosibirsk
FT
FC Dynamo Barnaul
2 - 1
FC Chita
FT
FC Irtysh Omsk
1 - 2
Zenit Irkutsk
October 13
FT
FC Dynamo Barnaul
0 - 0
Zenit Irkutsk
Russia - Super Cup
July 27
AET
FC Lokomotiv Moscow
CSKA Moscow *